Rozwój współczesnej technologii wprowadza coraz nowsze i bardziej skuteczne rozwiązania w zakresie marketingu i reklamy. Wykorzystując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

W przeciągu kilkudziesięciu lat reklama zrobiła ogromny krok naprzód. Dzisiaj poszczególne firmy muszą włożyć o wiele więcej wysiłku, żeby dotrzeć konsumenta , a następnie skłonić go do skorzystania z określonego produktu. Obecnie musimy nieustannie rywalizować z innymi producentami oraz poszukiwać jak najlepszych rozwiązań w obszarze marketingu i reklamy.

technologia LED

Autor: Rafael Mizrahi
Źródło: http://www.flickr.com
Sposób promowania naszej usługi lub firmy musi być jednak zawsze dostosowany również do produktu, jaki chcemy sprzedać. Pewne reklamy dużo korzystniej jest postawić przy drodze niż przekazać np.

Czy zajmują Cię podobne zagadnienia? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (http://saleweselne.com/wroclaw) takiego rodzaju postów stworzono na naszej następnej stronie. Zachęcamy!

przez prasę lub rozgłośnię radiową. Ale i tak nigdy nie ma sensu ograniczać się do tylko jednego medium. Ostatnio coraz częściej wykorzystywanym sposobem na reklamę jest ekran Led. To skuteczne rozwiązanie, żeby poinformować o swoim produkcie, ponieważ obraz wyświetlany na takim ekranie stosunkowo łatwo przykuwa uwagę konsumenta. Istotna jest też lokalizacja ekranu ledowego.

Ekran Led najkorzystniej jest umieścić w pobliżu reklamowanego sklepu, firmybądź restauracji – medas-media.com.pl. Właśnie dlatego cieszące się popularnością supermarkety stawiają przeważnie ekran Led na terenie parkingu przed samym sklepem. Ogromną zaletą takiego ekranu jest to, że jest łatwo zauważalny oraz to,że jest artakcyjny.

Litery L,E,D stanowią bowiem skrót od angielskiego wyrażenia – Light Emitting Diode. Ekran Led zbudowany jest więc z niewielkiej wielkości diod świetlnych. Trzeba podkreślić, że taki ekran jest także przystosowany do trudnych warunków atmosferycznych. Dlatego pełni często funkcję telebimu, w czasie koncertów, festiwali oraz różnego rodzaju wydarzeń, w których bierze udział duża ilość osób. Aktualnie na rynku działa wiele firm, które sprzedają ekrany Led.

Nowe telewizory LED LCD

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Przeważnie umieszcza się je na zewnątrz, ale jest także możliwość umieszczenia ekranu wewnątrz np.dużej hali lub supermarketu ( na stronie). Dużym ułatwieniem jest to, że po jakimś czasie możemy przenieść ekran ledowy w inne miejsce. Jest to dość istotne, ze względów finansowych. Zwracając uwagę na problem kosztów, warto podkreślić kolejną dość istotną sprawę. Nie trudno się bowiem domyśleć, że ekran Led zużywa dość sporo prądu, co wiąże się z wysokimi rachunkami. Diody, zamontowane w ekranie ledowym są jednak bardziej lub mniej energooszczędne, o czym dobrze pamiętać, przed dokonaniem zakupu.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>