Niecodzienne widowisko, które na wszystkich zrobi ogromne wrażenie.

Już jesienią 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawa jest okazja uczestniczyć w oryginalnie zorganizowanym wydarzeniu, z serii takich, które stają się faktycznie znacznie bardziej popularniejsze. Mianowicie, będzie można wziąć udział w pirotechnicznych widowiskach, jakie trwać będą aż siedem godzin. Będzie to już druga edycja w czasie jakiej okazja będzie zobaczyć pokazy najciekawszych kompozycji fajerwerków, jakie będą przygotowywane przez zwycięzców międzynarodowych konkursów pirotechnicznych z całego świata.

Warszawa

Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Można spodziewać się, iż prezentacje te wywołają mnóstwo zainteresowania, już chociażby po tym, podczas gdy weźmie się pod uwagę jak potoczyła się wcześniejsza edycja. Będzie to albowiem event podczas jakiego można oglądać nie tylko pokazy sztucznych ogni, lecz i brać udział w występach muzycznych znanych gwiazd, lub w interesujących konkursach. Dlatego również Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Warszawie określa się jako niecodzienne widowisko, które na wszystkich zrobi ogromne wrażenie. Kiedy będzie chodzić o stricte organizację wydarzenia, to już w tym momencie jest szansa dowiedzieć się z witryny www, co jest przewidziane na dzień 15 września tego roku. Poza samymi atrakcjami wizualnymi a także rozrywkowymi będzie wydzielona także specjalna strefa, w jakiej da się zakupić jedzenie (pizza wałbrzych) oraz picie, a także bezpłatna sekcja w której odbywać będą się atrakcje zorganizowane dla dzieci. Zaleca się w takim razie zaznaczyć, że już na dzień dzisiejszy zadbano o spory poziom tego eventu. Każdy, kto weźmie w nim udział może w takim razie oczekiwać, że będzie to dla niego zdarzenie nie do opisania. Pierwsza edycja, która odbywała się w Katowicach zgromadziła w rzeczy samej dużą liczbę uczestników, a więc w tym momencie można spodziewać się, że będzie ich znacznie więcej. Każdy miłośnik sztucznych ogni najzwyczajniej powinien się tam wybrać. Nikogo nie dziwi, że już ruszyła internetowa sprzedaż biletów. Organizatorzy również przez cały czas troszczą się, żeby bardziej uatrakcyjnić omawiane wydarzenie.

Uczestnictwo w Międzynarodowym Festiwalu Fajerwerków w Warszawie pozostaje tym, co poleca się każdemu, a nade wszystko osobom, jakie lubią nietuzinkowe zdarzenia. Bez wątpienia, na Stadionie Narodowym we wrześniu nikt nie będzie znudzony.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>