Bieszczady przyciągają urlopowiczów górskimi obszarami, aktywnym odpoczynkiem czy pięknymi oraz bajecznymi widokami

Bieszczady to jeden z ciekawych zakątków nie tylko Kraju lecz i Europy. Zatem jeżeli chcemy dobrze odpocząć warto wybrać się w urokliwe Bieszczady oraz tam zamieszkać w prześlicznym domku wczasowym.

Domek chociaż wygląda na mały to jest niezwykle wydajny i nadzwyczaj wygodny. Są położone w lokalizacjach, gdzie entuzjastycznie przyjeżdża się między innymi na górkach, nad potokiem, jeziorem, przy lesie, na łące z dala od huku, ulic i tłumów (przekonaj się).

Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to swoista oaza spokoju, gdzie z przyjemnością zatrzymujemy się, także w najzimniejsze mroźne pory. Dla m.in. kilkuosobowej rodziny domek z wielkim salonem z Telewizją czy kominkiem, komfortową, rozkładaną sofą oraz ogromnym jadalnym stolikiem to wyborna oferta bieszczadzkich stancji. Taras również stanowi potrzebny element wyposażenia domku. Wolno co wieczór lub o poranku popijać kawę podglądając przyrodę oraz pasące się nieopodal na pobliskiej łące owce. Domki Bieszczady mają kuchnię z kompletnym wyposażeniem m.in. lodówką, mikrofalówką, czajnikiem, garami, naczyniami oraz sztućcami.

Powinna również być niezbędna łazienka z natryskiem oraz ustępem. To wszystko jest na dole, zaś na piętrze lub poddaszu są pomieszczenia sypialne z wygodnymi łóżkami, nocnymi szafkami, komodą i balkonem, gdzie rozciąga się cudowny krajobraz na panoramę dolin. Bieszczady są ładnym punktem na wypoczynek. Pełno tu krzepkiego powietrza, zwierzaków, leśnych terenów, potoków górskich pełnych ryb. Turyści pobudzani są do czynnego odpoczynku na łonie natury. Przy domach są punkty na przebywanie przy ognisku, brzdące mogą bujać się na huśtawkach, czy też spędzać czas w piaskownicy. Wszyscy poczują się wyśmienicie i bezpiecznie. Ceny są niewielkie, a klimat bajeczny, że chętnie się tu powraca (zobacz stronę).

Domki Bieszczady to zachwycająca baza wypoczynkowa dla podróżników.

Zobacz, co opublikowano w najnowszym wpisie – to też odnosi się do tej samej problematyki, więc na pewno również Cię zainteresuje.

Kontakt z przyrodą, lasy, jeziora oraz górska kraina to wszystko sprawi, że odpoczynek będzie wspaniałym doznaniem oraz z chęcią będziemy powracać w te śliczne obszary.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: kuchnia
Tagi: , , , ,