Jakiego rodzaju akcesoria są konieczne każdej personie, która chce hodować pupila we własnym domu

Posiadanie nawet najmniejszego zwierzątka bywa nie lada gratką dla naszych milusińskich. Chomik czy papuga to doskonały pomysł na podarek dla siedmiolatka, o ile rzecz jasna zadeklaruje on już na początku, że będzie sam zajmował się swoim pupilem. Z kolei niektóre pociechy preferują nieco większe zwierzaki, czyli przykładowo kotka bądź pieska. Niezależnie od tego, jakie zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, w każdym przypadku trzeba będzie dokupić kilka potrzebnych gadżetów.

zwierzakowo.pl/artykul/wyprawka-dla-psa.html

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Miski dla psów to akcesoria, o których z pewnością pomyślą posiadacze jamników. Te sprzęty przydają się wtedy, kiedy nadchodzi czas na posiłek – na dnie misek lądują ziarna karmy bądź pozostałości niedzielnego dania obiadowego. Kiedy Niekiedy posiadacze czworonogów raczą swoich pupili najbardziej smakowitymi kąskami, czyli kościami. I to wcale nie musi być kość z kurczaka odgrzewanego na kolację.

Tak sklepy tradycyjne, jak i te internetowe, oferują sztuczne kości, które są niezwykle lubiane przez naszych czworonożnych druhów. Jeżeli już wspomnieliśmy, że miski dla psów pozostają jednym z tych najistotniejszych artykułów, to niepodobna nie powiedzieć paru słów o miskach dla sierściuchów – kliknij. One podobnie jak pieski jedzą karmę i również potrzebują odpowiedniego naczynia. A poza tym w takich miseczkach znajduje się też dość spora porcja mleka z kartonu. Futrzaki, zwłaszcza te, które mieszkają w dziesięciopiętrowcach, potrzebują dodatkowo drapaka i komfortowego kojca. Natomiast te wiejskie futrzaki najczęściej ostrzą pazury na korze drzew iglastych, a codzienne posiłki spożywają z misek, które przestały służyć właścicielom.

Miski dla psów lub kotów z pewnością nie będą potrzebne tym, którzy planują kupić śródziemnomorskie rybki. W rzeczonym wypadku przyda się w miarę spore i trwałe akwarium z całym oprzyrządowaniem. A ci, którzy chcą nacieszyć wzrok feerią kolorów, zakupią papugę razem z klatką. I tak jeszcze bardzo długo można byłoby wymieniać zwierzaki i jednocześnie wydłużać spis artykułów dla danego pupila.

W tym momencie warto zaznaczyć, że nie w każdym przypadku trzeba już na wstępie rzucać się na głęboką wodę i nabywać co popadnie. Wytwórcy takich gadżetów wykorzystują moment naszej słabości – w końcu jazgotliwa kość z gumy dla psa (polecamy transportery dla psów) sprawi i człowiekowi sporo radości, kiedy będzie on obserwował, co jego pupil wyprawia z taką zabawką.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,