Na czym polega gra w laserowy paintball? Co należy wiedzieć o meczach paintball’owych?

gra swymi zasadami przywodzi na myśl paintball, stąd też czasami stosowana bywa nazwa paintball laserowy.

Jeżeli chodzi o paintball laserowy Gdańsk, na początek każdy gracz dostaje bezproblemową do dopasowania kamizelkę razem z bronią. Broń jest względnie lekka a co najważniejsze nie strzela bolesnymi albo brudzącymi kulami jak w tradycyjnym paintballu, lecz wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odbiera mu wyłącznie wirtualne punkty . Toteż gra ta idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak także dla maluchów. Każda z kamizelek ma układ czujników, które podczas gry zbierają wszystkie informacje na temat trafień. Tak po skończeniu gry jak także w czasie rzeczywistym możesz dokładnie prześledzić kto oraz kogo ile razy trafił na specjalnych monitorach zamontowanych w barze. W jednym czasie na scenie może uczestniczyć w grze maksymalnie 20 osób.
domek

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

scenariusz

Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com
Gra odbywa się na umyślnie przygotowanej, ogromnie dużej i co najistotniejsze bezpiecznej estradzie, kreującej system labiryntowych przejść, w których w zagadkowym półmroku, wśród tworzących jedyny w swoim rodzaju klimat beczułek, krat, układów rur, kół, zaworów oraz pieców zawodnicy mogą oddać się pełnej przygód grze. Na dodatek nastrój rodem z gier komputerowych podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy jak też inne wizualne zjawiska, których szczególny charakter eksponuje unoszący się dyskretnie dym.

Ogółu dopełnia znakomicie dobrana muzyka dopomagająca w czajeniu się. Gdy gra się kończy, każdy gracz otrzymuje swą kartę informującą o ilości jak też jakości wszystkich trafień.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tego działu? Chcemy Cię wesprzeć. Trzeba wejść na nową witrynę i tam dowiedz się więcej hotel gdańsk informacji.

Jest to gra idealna na wieczór kawalerski Gdynia.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,