W co grać?

Branża rozrywki elektronicznej jest zamożna. W sklepach i w wirtualnych butikach są tysiące produkcji. Dla osoby nieorientującej się w tej dziedzinie nabycie właściwej gry jest ciężkie. Dlatego wykreowaliśmy ten króciutki przewodnik, który wspomoże ciebie, drogi czytelniku, w zakupie najlepszych tytułów.

pro evolution soccer z kotem

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli twoim hobby jest zdobywanie wiedzy na temat historii, postaw na gry strategiczne, których akcja dzieje się w przeszłości. Teraz w sprzedaży można zobaczyć dwie bardzo rozwijające pozycje. Z pewnością nieraz słyszeliście co nieco o słynnej serii Civilization. Dziś w sprzedaży znajduje się 5 część oraz dwa add-ony do niej. Warto także przemyśleć zakup którejś pozycji z serii Total War.

Jeśi lubisz po pracy odprężyć się przy monitorze komputera, powinieneś zdecydować się na porządne First Person Shootery. W takiej kategorii gier warto zapoznać się z Battlefield 3 albo Crysis 3.

Kochasz łamigłówki? Wolisz przechodzić przez gry powoli, racząc się klimatem? Przygodówki są zatem idealne dla ciebie. Warto sprawić sobie produkcje wydane kilka lat temu, które nie straciły nic ze swojej grywalności. Obligatoryjną pozycją są gry Syberia oraz Jack Orlando.

Uwielbiasz wielką prędkość, ale boisz się kolizji i czatujących policjantów z drogówki? Żaden problem. Kup sobie jedną z mnóstwa sprzedawanych gier wyścigowych. Aby rozrywka była jeszcze lepsza, dokup firmową kierownicę, którą podłączysz do komputera.

Z pewnością przyda Ci się aktualna wiadomość (https://florydabankietowa.pl/). Zatem kliknij w podany link oraz ciesz się tekstem, który z chęcią dla Ciebie przygotowaliśmy.

Twoją ukochaną formą zabijania czasu jest czytanie wciągających książek? Możesz kupić sobie którąś ze słynnych gier gatunku Role Playing Games. Może wydawać się to niemożliwe, ale granie w takie arcydzieła gatunku jak Mass Effect albo Neverwinter Nights to doświadczenie niezwykle zbliżone do lektury doskonałej powieści.

Jeżeli dawno temu grałeś na Amidze bądź Gameboyu w jakieś stare gry, znajdziesz dla siebie całe masy gier indie, które wskrzeszają wspomnienia z poprzednich dekad.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,