Czy rozumiesz jak mogłabyś rozbudować swe królestwo?

W erze, gdy główną zabawą własnych dzieci są gry komputerowe, większość z ludzi myśli, że znane nam z dzieciństwa gry planszowe zginęły agonią normalną.

blog

Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Nic jednak bardziej mylnego. Istnieją i mają się bardzo prawidłowo. Należałoby nakłonić dziecko na taką zmianę choćby przez wzgląd na jego oczy.
Do tego mogą być wspaniałymi ekwiwalentami swych pozycji znanych z komputera pc czy tabletu. Np. jeżeli dziecko lubi gry taktyczne, dla przykładu słynną grę Settlers, jej znakomitym zamiennikiem jest w realnym życiu gra planszowa królestwo w budowie. Tu także powiększamy własne imperium, również posiadamy do rozporządzania odkrywców czy górników. Tu także budujemy odpowiednie budowle. Jeżeli pragniesz odciągnąć potomstwo od np. Traviana , namów je na grę królestwo w budowie. Gra ta na z pewnością odwdzięczy się Twemu potomstwu w perspektywie zachowaniem właściwego widzenia.
Dla pasjonatów opisanych wyżej gier strategicznych zaistniała swoista ciekawostka: catan gra planszowa. To skrócona wersja tytułu „Settlers of Catan”, czyli Osadnicy z Catanu . Tu również na wzorzec podobnego tytułu głośnego z laptopów, zadaniem gracza jest m.in. budowanie dróg oraz wydobywanie surowców. Dodatkowo może się nimi wymieniać z różnymi grającymi.

Skończyłeś studiować ten tekst i myślisz o kolejnym? Nic bardziej prostego. Musisz jedynie najechać na podany link i jesteśmy na stronie (https://www.creatio.edu.pl/dzien-liczby-pi/).

Gierka catan gra planszowa od 20 lat bawi w tak zwany realu wszelakich swoich zwolenników.

Godną zainteresowania jest też gra planszowa pt. descent wędrówki w mroku.

Wybieramy się w niej w długą eskapadę przeciwko odwiecznemu złu. Brzmi interesujaco? Zainteresuj się nią i zobacz jakie atrakcje oferuje swoim graczom tytuł descent wędrówki w mroku.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>