Od flirtu do małżeństwaSprawdź!

Czy w czasach w których samodzielność i niezależność należą do najbardziej pożądanych cech, związek z drugą osobą jest niezbędny by być w pełni szczęśliwym? Oczywiście! Można samodzielnie osiągać sukcesy, można robić karierę, podróżować w najpiękniejsze zakątki świata.

miłość w internecie

Autor: Sympatia.pl
Źródło: Sympatia.pl

Ale gdy nie mamy z kim dzielić tych pięknych chwil z czasem daje się nam ze znaki uczucie samotności. Nadal najwięcej osób poznaje swojego wybranka w kręgu znajomych. Jednak coraz więcej singli poszukuje partnera w sieci.

Ten tekst jest bardzo zajmujący? Jeżeli tak, to zobacz także inne polecane eventy firmowe warszawa treści, ponieważ są tak samo interesujące i pochłoną Cię kompletnie.

Jeszcze parę lat temu proces poznawania był o wiele wolniejszy. W chwili obecnej natomiast tempo życia, stres oraz ciągła pogoń, jakie odczuwamy w pracy i poza nią, powodują, iż wielu z nas odczuwa bezustanny brak czasu i w związku z tym dąży do tego, aby nawiązywanie znajomości również przebiegało szybciej.

Szukanie partnera w sieci, na portalach randkowych wbrew pozorom potrafi być bardzo emocjonujące. To my decydujemy jakie cechy powinna mieć osoba, z którą chcemy się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, rozmawiać z wieloma osobami, uwodzić. Tempo znajomości zależy jedynie od nas.

Nierzadko słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości. Może więc należy poszukać miłości w Anglii? Zanim jednak założymy konto na portalach typu: randki Londyn, są nasze nadzieje wobec potencjalnego partnera. Jak daje się zauważyć, ustawianie wysokiej poprzeczki jak wiemy nie ma sensu, albowiem miłość jest ślepa, jednak plan mieć warto. Zaznaczając swoje zainteresowania czy oczekiwania wobec życia mamy ułatwione zadanie.

randka w realu

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy jesteśmy rozważnymi osobami i zależy nam na poważnym związku na pewno nie dogadamy się z wiecznym imprezowiczem. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien mieć jego wymarzony partner, więc należy sprawdzać profile pod tym kątem.
Nie bójmy się internetowych znajomości. Kto wie, może po drugiej stronie monitora czeka osoba, z którą połączy nas coś więcej niż tylko „wymiana myśli w formie pisemnej”. Należy więc poznawać, szukać, a miłość nas odnajdzie.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>