Odjechane prezenty na każdą okazję

Często niełatwo kupić interesujący prezent dla kogoś. Trafny dar powinien pasować do człowieka, jego pasji i preferencji. Często jest tak, że jeżeli nie możemy trafnie wyczuć, co chciałby obdarowany, to dajemy coś całkowicie bez wyrazu. W tym wpisie pokażemy garść wyjątkowych propozycji . Wszystkie podarki są w kształcie kuponów na różne niecodzienne rozrywki.

Ferrari z tyłu

Autor: جاسم المساهري
Źródło: http://www.flickr.com

Każdego wielbiciela motoryzacji zadowoli kupon na bolid. Możliwość ścigania się w wyścigowych maszynach bez wątpienia da adrenalinę i zapewni sporo radości maniakowi. Jeżeli chcesz, możesz udać się też na tor (odwiedź nas na wrocław tor wyścigowy) i porywalizować z obdarowanym.

Zbliżoną aktywnością jest jazda rajdowa po trudnych obszarach. Do kierowania obdarowany otrzymuje prawdziwy wóz rajdowy i pilota i może już startować w prywatnym rajdzie Dakar.

Jeżeli masz do dyspozycji dużo środków, wykup bliskiemu szkolenie lotnicze. Dużo ludzi marzy, by potrafić kiedyś wznieść się w niebo za sterami latającej maszyny. Marzenia mogą się wypełniać, zatem wykup marzycielowi talon na pełny kurs pilota cywilnego. Kto wie, może to być początek przyszłej kariery lotniczego mistrza.

Prezenty na Prezentokracja.pl

Źródło: Prezentokracja.pl

Fan silnych emocji na pewno doceni kupon na szkolenie spadochronowe podstawowe. Ciężko znaleźć coś, co gwarantuje zbliżone emocje, jak lot z poziomu kilku tysięcy metrów. Każdy spadochroniarz musi przejść dobre szkolenie, by w przyszłości móc swobodnie skakać.

Mocnych przeżyć dostarcza też lot motolotnią. Swojemu bliskiemu możesz dać talon na właściwe szkolenie i wynajęcie motolotni. Jeśli chcieć poświęcić więcej pieniędzy, warto zdobyć maszynę na własność.

Dla płci pięknej fantastyczną propozycją prezentową wydaje się czekoladowy masaż, zapewniający zarówno relaksację, pielęgnację ciała, jak i wyjątkowe wrażenia zapachowe i smakowe. Dużo gabinetów kosmetycznych oferuje taką usługę.

I na końcu pozostaje: degustacja whisky. Nie w barze i z flaszką pospolitego napoju, a w czynnej gorzelni szkockiej i w towarzystwie najlepszych znawców trunku.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,