Jakie znaczenie mają różnego rodzaju opakowania i koszulki przy przechowywaniu płyt winylowych i CD.

W naszych domach znajduje się coraz więcej płyt DVD i CD. Kupuje się na nich różnego rodzaju programy i muzykę, wiele osób również archiwizuje na nich różne rzeczy.

konkurs

Autor: Mercure
Źródło: Mercure
Płyty kupować można pojedynczo, w pudełkach czy kopertach, albo w postaci krążków, na których znaleźć się ich może nawet kilkadziesiąt. Czasami płyt jest tak wiele, zwłaszcza jeśli będą się one znajdować w pudełkach, że zaczyna brakować na nie miejsca w domu. Jeżeli ktoś nie chce się ich pozbywać, to może pomyśleć o tym, aby je powkładać do foliowych albo papierowych koszulek. Takie koszulki na cd nie będą praktycznie zajmowały miejsca, więc ich użycie z pewnością rozwiąże problem z brakiem miejsca.

Kliknij tu i zobacz szczegóły (https://www.hotelmikolajki.pl/), które też mówią o podnoszonej problematyce. Znajdziesz tam informacje, które na pewno poszerzą Twoją wiedzę w tej sprawie.

Można w takim przypadku kupić jakieś stylowe pudełko, do którego bez żadnego problemu zmieszczą się całe posiadane zbiory. Dużą zaletą takich etui jest to, że na domowej drukarce można na koszulkach nadrukować ciekawe podpisy, dzięki którym będzie wiadomo, co znajduje się w środku.

zbliżenie - zdjęcia

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu drukowanie można wykorzystać do wielu innych rzeczy, przykładowo przy przygotowaniu okładek na płyty winylowe. Nośnik ten od kilku lat przeżywa prawdziwy renesans, czarne płyty są cenione za prawdziwy, realistyczny dźwięk. W sklepach w ostatnim czasie zaczęło się pojawiać wiele nowych pozycji, sporą popularnością cieszą się także używane, wydane przed laty.

Te ostatnie są często sprzedawane bez oprawek lub z oprawkami mocno zniszczonymi. Z tego też powodu po zakupie takich płyt można samemu zaprojektować do nich okładki na winyle, jeśli dobrze się to zrobi, to będą wyglądać praktycznie jak nowe.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>