Popularne urządzenia do przydomowej siłowni

Jeżeli zdecydowałeś się dbać o tężyznę fizyczną i zapisałeś się na siłownię, bez wątpienia drażni cię tam kilka rzeczy. Bardzo często sala jest zatłoczona i trenujacy zajmują hantle, przez co pozstaje jedynie czekać długo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni nie ma stanowisk, takich jak np. orbiterek, przez co nie możesz wykonywać jakichś ćwiczeń.

Autor: Sport-shop.pl

Często menager siłowni puszcza trenującym telewizję muzyczną, co każdemu, kto wykazuje choć trochę gustu muzycznego będzie psuć koncentrację i skłaniać do zakładania słuchawek. Na dodatek pewne siłownie dyktują spore ceny, więc miesiące częstych treningów potrafią konkretnie wydrenować kieszeń.

Remedium na te powyższe problemy może okazać się skontrusowanie własnej siłowni w lokum. Jeżeli dysponujesz wolnym miejscem oraz kasą, możesz zapomnieć o zaludnionej sali i komfortowo podnosić ciężary w domu Oto kilka urządzeń, które powinieneś zdobyć:

Autor: iStock.com

– bieżnie (o2market oferuje bieżnie firmy reebok) – przydatna maszyna, kiedy za oknem zima, a ty lękasz się chorób, a jednocześnie chcesz zachować szczupłą sylwetkę. Trzeba zakupić bieżnię, która ma wiele ciekawych funkcji, takich jak choćby pozorowanie ciężkiej nawierzchni. Tą drogą poczujesz się, jakbyś trenował po powietrzu. Sporo opcji może również umożliwić wykonywanie efektywnych treningów spalających tkankę tłuszczową, takich jak biegi interwałowe.

– innym pomysłem na zrzucanie kilogramów może stać się rower stacjonarny (składane rowerki treningowe). O ile gdy jest ciepło uprawiasz kolarstwo, kupno roweru stacjonarnego do mieszkania jest nieodzowne, by podrasować wytrzymałość

.

– treningowa ławeczka. Najlepsze w treningu siłowym są bez wątpienia ćwiczenia na wolnych obciążeniach, więc nabytkiem obowiązkowym jest ławeczka z podtrzymywaczami oraz sztanga z odpowiednią ilością obciążenia.

– sztangielki} – kolejna nieodzowna pozycja w pokojowej siłowni, konieczne do stymulacji wielu części (lusterka do skutera) ciała. Rekomendujemy typy do samodzielnego składania.

– drążek – zawieść go nad progiem. Niezbędny sprzęt do efektywnego stymulowania mięśni pleców.

Źródło:

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , ,